Konum: Satış Sonrası

Mitsubishi Klima Özellikleri24 Saat Açma KapamaDC Pam İnverter Güç KontrolüDoğal Enzim FiltresiDry Nem AlmaEkonomi ModuTek Tuşla Fabrika Ayarına DönFuzzy Otomatik ModuHava Kanat HafızasıHi Power Yüksek EnerjiKanat HareketleriOtomatik ÇalışmaSelf Diagnostic Kendi Kendine Arıza Tespit

En çok satan Mitsubishi Klimalar En çok satanlar En çok satan
klima modelleri
Mitsubishi Klima Tavsiyeleri Klima Almadan Önce Bilmeniz gerekenleri
mutlaka okuyun
En çok satan Mitsubishi Klimalar Yorum ve Şikayet Klima Yorum
ve Şikayetleri
Klima Hesabı Klima Hesabı yapın, ihtiyacınıza en uygun klimayı seçin.

Yetkili Mitsubishi Klima Servisi İklim Plus

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Kaliteli Hizmet Anlayışı ve Uzman Kadrosu ile Yanınızda!

Mitsubishi siz değerli müşterilerini klimalarından en iyi performansı almaları için periyodik olarak bakım yaptırılması hususunda özellikle uyarıyor. Kurum politikaları ile her zaman tüketicinin yanında olan Mitsubishi klima servis hizmetleri ile de yanınızda olmayı sürdürüyor.

Mitsubishi Klima Yetkili Servisleri Tüm Türkiye’de

Yetkili servisleri ile başta İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep gibi önde gelen büyük illerde servis ve keşif hizmeti veren Mitsubishi klima, İstanbul'da Bakırköy, Florya, Yeşilköy, Şirinevler, Bahçelievler, Ataköy, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece ve daha birçok semtte uzman ekibiyle müşterilerine destek sunuyor.

Satış sonrası destek alabileceğiniz en güvenli adreslerden biri olan yetkili Mitsubishi klima servisi İklim Plus, güler yüzlü çalışanları, işinde uzmanlaşmış teknik kadrosu ile sizler için en iyi çözümü en kısa sürede sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları;

Montaj

Cihazınızın montajını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız uzman ekibimizden destek almanız gerekebilir. Yetkili servis olarak size yardımcı olup en doğru şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemin yetkili servisler vasıtasıyla yapılmaması halinde cihazınızı uzun vadede kullanamayacağınız gibi sıklıkla arızalanmalara sebep olacaktır.

Bakım

Cihazınızdan uzun süre üst düzey verim almak istiyorsanız bunun yolu profesyonelce yapılmış bir bakımdan geçmektedir. Profesyonel hizmet ve teknik olarak bakım hizmetinin emin eller tarafından yapılmasını istiyorsanız yetkili bayimiz ile irtibata geçiniz

Tamir Servisi, Aksesuar ve Yedek Parça Değişimi

Uzman kadromuz ile cihazınızı riske etmeden sizler için gerekli olan çözümü en kısa sürede sunuyoruz. İstemiş olduğunuz hizmet tamir ya da yedek parça değişimi olsun uzman ekibimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Cihazlarınız için gerekli olan bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup garantilidir.